2011-05-14 19:50:14

III liga: Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 1-3

Karpaty Krosno pokonały w Nowej Sarzynie tamtejszą Unię 3-1 w meczu 24. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Prowadzenie dla piłkarzy Karpat Krosno zdobył w 25. minucie Marcin Włodarski. Jeszcze przed przerwą wyrównującą bramkę dla Unii strzelił Paweł Wtorek.

W drugiej połowie trafiali już tylko goście. Najpierw na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Buczek, a chwilę później zwycięstwo Karpat przypieczętował Sylwester Sikorski.

Bramki: Wtorek (43) - Włodarski (25), Buczek (49), Sikorski (52).

Unia: Napieralski – Łuczak, Bartnik, Oślizło, Reptak – Kocur, Federkiewicz (75. Stręciwilk), Wtorek, Bigas (86. Pieróg), Telka (55. Kot) – Juda (80. Bednarz).

Karpaty: orbecki – Jarząb (71. Śliwiński), Chmielowski, Bożek, Włodarski (74. Sedlaczek) – Radulij, Zieliński, Fydrych, Sikorski – Buczek (80. Zima), Szymański (65. Koncewicz).

Sędziował: Radosław Wąsik z Lublina. Żółta kartka: Chmielowski. Widzów: 400 (w tym ok. 100 z Krosna).

źródło: własne / Nowiny