2010-01-28 19:01:58

Kolbuszowianka chce wzmocnić kadrę

Podobne tematy Kolbuszowianka Kolbuszowa
Od początku stycznia z zespołem Kolbuszowianki trenuje bramkarz Norbert Król (Sokół Kolbuszowa Dolna). Ponadto do zespołu przymierzani są kolejni zawodnicy.

Z drużyną trenują zawodnicy pochodzący z Kolbuszowej: Kornel Kołacz (Stal Mielec), Łukasz Korab (Stal Mielec, ostatnio Resovia) i Przemysław Pik (Sokół Kolbuszowa Dolna) oraz wychowanek Startu Wola Mielecka Paweł Ciuła (ostatnio Stal Mielec).

– Zawodnicy deklarują chęć gry w naszym zespole. Myślę, że nie będzie problemów z dogadaniem się z klubem Przemka Pika, trudniej może być w przypadku pozostałych, ale to już będzie zależeć od warunków jakie postawią: Resovia, Stal Mielec i Start Wola Mielcka – tłumaczy Eugeniusz Sito, szkoleniowiec Kolbuszowianki.

Wiosną w barwach Kolbuszowianki nie zobaczymy prawdopodobnie Kamil Terlaga i Tomasz Selwa, którzy trenują z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

źródło: Nowiny


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem