2017-05-10 20:05:21

Głogovia Głogów Małopolski rozbiła Stal Nowa Dęba

Głogovia Głogów Małopolski wygrała 4-0 ze Stalą Nowa Dęba w zaległym meczu 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gracze Głogovii Głogów Małopolski wyszli na prowadzenie w 33. minucie po trafieniu Patryka Wiącka. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0.

Na kolejnego gola kibice czekać musieli do 70. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Paweł Kmuk. Autorem kolejnych dwóch bramek był Piotr Codello i ostatecznie Głogovia zwyciężyła 4-0.

1-0 Patryk Wiącek (33)
2-0 Paeł Kmuk (70)
3-0 Piotr Codello (73)
4-0 Piotr Codello (83)