2017-05-10 19:56:32

Karpaty Krosno z Okręgowym Pucharem Polski

Karpaty Krosno sięgnęły po Okręgowy Puchar Polski (fot. youtube.com / tvPodkarpacie.pl)
Piłkarze Karpaty Krosno wygrali 2-1 z LKS-em Pisarowce i sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski.

Pierwszy gol dla Karpat Krosno padł w 41. minucie. Piłkę w polu karnym dostał Dawid Cempa i uderzył z pierwszej piłki pod rękami bramkarza. Do przerwy trzecioligowiec prowadził jedną bramką.

Kilka minut po przerwie gracze LKS-u Pisarowce doprowadzili do wyrównania po rzucie karnym, ale ostatnie słowo należało do Karpat Krosno.

Na nieco ponad kwadrans przed końcem dobrą piłkę przed polem karnym dostał Dawid Cempa, oszukał jednego z obrońców przekładając piłkę na prawą nogę i uderzył po długim słupku nie do obrony.

Podopieczni Adama Fedoruka dowieźli korzystny rezultat do końca spotkania i tym samym sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski.

LKS PISAROWCE - KARPATY KROSNO 1-2 (1-0)

0-1 Dawid Cempa (41)
1-1 Karol Adamiak (52-karny)
1-2 Dawid Cempa (74)