2017-05-08 16:58:07

Rzemieślnik Pilzno wygrał ze Stalą Nowa Dęba. Padło 7 bramek

Rzemieślnik Pilzno pokonał Stal Nowa Dęba na jej terenie w ramach 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej. W tym emocjonującym meczu padł wynik 3-4.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kamil Rębisz w 31. minucie i było 1-0 dla Stali Nowa Dęba.

Zaledwie kilka minut później jednak Rzemieślnik Pilzno wyrównał. Stało się to za sprawą Konrada Frysia, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do przerwy nie ogladaliśmy więcej bramek.

Po przerwie do ataku ruszyli goście. Sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy Szymon Adamski dał prowadzenie Rzemieślinkowi Pilzno.

Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy Damian Wolański zdobył trzecią bramkę dla drużyny z Pilzna, a w 85. minucie Radosław Macnar dołożył czwartą bramkę i na tablicy wyników było 1-4.

Gdy wydawało się, że emocji w tym meczu więcej już nie będzie najpierw Kamil Rębisz strzelił bramkę dla Stali Nowa Dęba, a następnie Kamil Serafin zdobył kontaktowego gola.

Na więcej bramek podopiecznym Marcina Furtakabrakło czasu i mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych w stosunku 4-3.

1-0 Rębisz (31)