2017-05-08 08:25:22

Sokół Nisko wygrał z Wisłokiem Wiśniowa

Wisłok radził sobie bez Waldemara Złotka (w białym stroju).
Zespół Sokoła Nisko bardzo pewnie pokonał Wiśniową w kolejnym meczu podkarpackiej czwartej ligi.

Mecz był toczony w dość szybkim tempie, choć grę utrudniało mokre boisko. Przed przerwą lepsze wrażenie sprawiał Wisłok Wiśniowa, ale nie umiał znaleźć sposobu na Tomasza Wietechę. Gole padły dopiero w drugiej połowie.

Pierwszy do siatki trafił Mateusz Sudoł. 20 minut później Sokół Nisko cieszył się z dwubramkowego prowadzenia, bo golkipera miejscowych pokonał Marcin Tur. Ten sam gracz kilka minut później ustalił wynik meczu na 3-0 dla Sokoła.

0-1 Mateusz Sudoł (48)
0-2 Marcin Tur (70)
0-3 Marcin Tur (77)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba (57. Ząbik) – Dziedzic (69. Sajdak), Bernacki, Kuta (34. Stanisz), Boruta, Maik (57. Kosiba), Borowczyk, Cyran, Sokołowski (51. Zimny), Baran, Wolański.

Sokół Nisko: Wietecha – Kołodziej, Stępień, Maciorowski, Tabaka, Niedziałek, Wojtak (80. Puzio), Sudoł (73. Drelich), Woźniak, Sakhniuk, Tur.

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław).
Żółte kartki: Dziedzic, Bernacki, Maik, Cyran – Maciorowski, Wojtak, Puzio.