2017-05-08 08:17:12

KS Wiązownica rozbił Start Pruchnik

Nie było niespodzianki w starciu Wiązownicy z ostatnim w tabeli Pruchnikiem. Pewnie wygrali gospodarze.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0, a mogli zdecydowanie wyżej. Swoich okazji nie wykorzystali Kacper Rop i Adrian Mołdoch. Dobrze broniącego Adriana Czerwińskiego pokonał dopiero w 31. minucie Walerij Sokolenko z rzutu wolnego.

Po zmianie stron KS Wiązownica dołożył kolejne dwa trafienia. Oba zanotowali byli resoviacy: Michał Daniel i Kacper Rop.

1-0 Walerij Sokolenko (31-wolny)
2-0 Michał Daniel (75)
3-0 Kacper Rop (77)

KS Wiązownica: Michałowicz – Cach, Sokolenko, Bartnik, M. Kubas, Gwóźdź (81. Sobczak), Daniel (85. Knap), Lorenc, Rop, Pawlak (71. Mazur), Mołdoch.

Start Pruchnik: Czerwiński – Cząstka (73. Garbarz), Smalec, Jabłoński, Gilarski, Stanik, Parawa, S. Barszczak, Kamiński (78. K. Kubas), Czarniecki (55. Jarosz), Czura.

Sędziował: Jakub Pych (Dębica).
Żółte kartki: Pawlak – Kamińsk, Gilarski.