2017-05-07 21:03:02

Piast Tuczempy wygrał z Igloopolem Dębica

Piast Tuczempy pokonał Igloopol Dębica w stosunku 3-0 w 28 kolejce 4 ligi podkarpackiej. Piast umocnił się na 4. pozycji w tabeli, natomiast Igloopol spadł na 10. miejsce.

Mecz rozpoczął się od ataków Piasta Tuczempy, jednak nie przynosiły one skutku. Dopiero Paweł Kubas w 30. minucie gry strzelił pierwszą bramkę i tym samym dał prowadzenie gospodarzom.

Do przerwy nie oglądaliśmy więcej bramek, ale przewaga miejscowych była zdecydowana.

W 63. minucie Hubert Wiącek zdobył drugą bramkę dla Piasta Tuczempy. Igloopol Dębica rozgrywał słabe zawody, a gospodarze nie zwalniali tempa.

Dzisięć minut przed końcem spotkania za sprawą Huberta Wiącka gospodarze wyszli na trzybramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

1-0 Kubas (30)
2-0 Wiącek (63)
3-0 Wiącek (79)

Igloopol Dębica: Psiada - Lamparty (46. Chmiel), Darłak, Socha, Żydek (63. Pisarek), T. Nalepka, Szczepanik, Stefanik (46. P. Nalepka), Sasak (68. Jędrzejczyk), Syguła (79. Brzostowski), Draguła.

Piast Tuczempy: Strawa – Wielgosz, Kubas, Jaroch, Demski (53. Wota), Bawoł, Noga (87. Zając), Sas (85. Stopyra), Kloc (53. Rączka), Czub, Wiącek (84. Tarnawski)

Sędziował: Grzegorz Łącz (Tarnobrzeg).
Żółte kartki: Stopyra - Syguła.