2017-05-06 22:01:18

Kamil Aab dał zwycięstwo JKS-owi Jarosław. Znów gol w 95. minucie!

Gracze JKS-u Jarosław cieszą się po zwycięskiej bramce (fot. Dominik Budzowski)
Piłkarze JKS Jarosław wygrali 2-1 z Podlasiem Biała Podlaska. Decydującego gola znów zdobyli w 95. minucie, tym razem za sprawą Kamila Aaba.

W ostatniej kolejce jarosławianie wywalczyli punkt w Tarnowie dzięki bramce Patryka Wilka w piątej minucie doliczonego czasu gry. Tym razem również zapewnili swoim kibicom horror i kolejny raz trafili w 95. minucie.

Mecz z Podlasiem Biała Podlaska miał całkiem inny przebieg od tego z Unią Tarnów. Tym razem to piłkarze JKS-u Jarosław jako pierwsi cieszyli się z gola i to rywale musieli gonić wynik.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 22. minucie meczu po trafieniu Bartłomieja Raby z rzutu karnego. Bramkę na 1-1 strzelił niedługo później Siergiej Krykun.

Od 70. minuty zawodnicy Podlasia Biała Podlaska musieli radzić sobie w dziesiątkę - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Łakomy.

Siły wyrównały się w 91. minucie, gdy boisko opuścić musiał Patryk Wilk, który również zobaczył drugi żółty kartonik.

To jedna nie przeszkodziło jarosławianom w zdobyciu z wycięskiej bramki. W 95. minucie w odpowiednim miejscu znalazł się Kamil Aab i ostatecznie dał trzy punkty miejscowym.

1-0 Bartłomiej Raba (22-karny)
1-1 Siergiej Krykun (28)
2-1 Kamil Aab (90+5)

JKS Jarosław: Mikus - Gliniak, Dudek, Wilk, Raba, Kaganek, Kłusek, Kycko (75. Jeż), Pękala (53. Aab), Kmak (59. Surmiak), Hass.

Podlasie Biała Podlaska: Wiśniewski – Radziszewski, Leśniak, Łakomy, Zabielski, Grajek (87. Goździołko), Nieścieruk, Krykun, Syryjczyk (90. Hołownia), Jakubowski (80. Wiraszka), Sawtyruk (70. Andrzejuk).

Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).
Czerwone kartki: Wilk (90+1, druga żółta) - Łakomy (70, druga żółta).