2017-05-06 21:28:08

Polonia Przemyśl rozbiła Czarnych Jasło

W 28. kolejce Polonia Przemyśl rozgromiła Czarnych Jasło przy ul. Śniadeckich 5-0. Wynik ten przybliża drużynę z Jasła do okregówki.

Mecz od mocnego uderzenia zaczęła ekipa Pawła Załogi. Polonia Przemyśl objęła prowadzenie juź w 3. minucie po strzale Jakuba Głuszki.

W 12. minucie na 2-0 podwyższył Paweł Piątek plasowanym strzałem z lini pola karnego.

Sześć minut później było w zasadzie po meczu gdy trzecią bramkę dla Polonii Przemyśl zdobył Mateusz Wanat po asyście Pawła Piątka. Czarni Jasło byli bezdradni i na przerwę schodzili z bagażem trzech bramek.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, jednak piłkarzom z Przemyśla brakowało skuteczności.

Niemoc strzelecką przełamał Radosław Adamski, który wyprowadził Polonię Przemyśl na czterobramkowe prowadzenie w 60. minucie spotkania.

Wynik meczu na 5-0 ustalił Paweł Piątek dwadzieścia minut przed końcem spotkania.

Zwycięstwo gości powinno być jeszcze wyższe, ale poloniści marnowali raz za razem dogodne sytuacje. Szansę na gola miał m.in. Paweł Sedlaczek, który zbyt długo zbierał się do strzału.
0-1 Jakub Głuszek (3)
0-2 Paweł Piątek (12)
0-3 Mateusz Wanat (18)
0-4 Radosław Adamski (60)
0-5 Paweł Piątek (69)