2017-05-04 15:52:20

Unia Tarnów - JKS Jarosław 2-2. Patryk Wilk uratował remis w 95. minucie!

Bardzo ciekawy pojedynek obejrzeli kibice, którzy wybrali się na mecz Unia Tarnów - JKS Jarosław. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, a wyrównujący gol dla gości padł w 95. minucie.

Piłkarze Unii Tarnów wyszli na prowadzenie w 19. minucie meczu. Do siatki trafił Łukasz Popiela.

Chwilę przed zmianą stron JKS Jarosław doprowadził do wyrównania za sprawą Daniela Kmaka. Do przerwy było 1-1.

Kilka minut po przerwie z boiska wyrzucony został strzelec pierwszej bramki dla gospodarzy - Łukasz Popiela. Zawodnik Unii kopnął Kamila Kłuska bez piłki, za co został ukarany czerwoną kartką.

Pomimo gry w osłabieniu gracze Unii Tarnów ponownie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców tym razem wpisał się Piotr Drozdowicz.

Kiedy wydawało się już, że spotkanie zakończy się wygraną miejscowych do siatki trafił Patryk Wilk. Zawodnik JKS-u Jarosław dostał podanie od Kamila Aaba i pokonał Bartłomieja Banka z bliska.

1-0 Łukasz Popiela (19)
1-1 Daniel Kmak (44)
2-1 Piotr Drozdowicz (69)
2-2 Patryk Wilk (90+5)