2017-05-04 16:15:57

Igloopol Dębica ograł Głogovię Głogów Małopolski

Zawodnicy Igloopolu Dębica umacniają się w bezpiecznej strefie. Pokonali u siebie Głogovię.

Beniaminek z Głogowa Małopolskiego przyjechał podbudowany ostatnimi wygranymi z Sokołem Nisko i Startem Pruchnik. W Dębicy jednak zdecydowanie lepsi byli gospodarze.

Wynik przed przerwą ładnym uderzeniem otworzył Tomasz Draguła. Znów był jednym z najlepszych na boisku.

Po przerwie na 2-0 dla Igloopolu Dębica podwyższył Przemysław Nalepka. Pokonał bramkarza rywala kilka minut po wejściu na boisko.

1-0 Tomasz Draguła (24)
2-0 Przemysław Nalepka (75)

Igloopol Dębica: Psioda – Lamparty, Draguła (74. Pisarek), Darłak, Socha, Sasak (74. Jędrzejczyk), Syguła (66. Machnik, 72. P. Nalepka), Żydek, T. Nalepka, Rokita, Stefanik (83. Brzostowski).

Głogovia Głogów Małopolski: Albrycht – Kadłubkiewicz, Więcek, Ochalik, Chmiel, Kmuk, Opoń, Worosz, Codello (64. Guzior), Dec, Dudek.

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław).
Żółte kartki: Darłak, Jędrzejczyk, Rokita - Dudek.