2017-05-04 08:13:33

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Sokół Nisko

Zawodnicy Wólczanki przybliżyli się do awansu do 3 ligi (fot. Patryk Górecki)
Zwycięskiego marszu nie zamierza przerywać lider z Wólki Pełkińskiej. Wólczanka wygrała w Nisku z Sokołem.

Goście szybko zdobyli dwie bramki i kontrolowali przebieg wydarzeń. Na 3-0 powinien podwyższyć Kamil Hul, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Jego intencje przeczytał Tomasz Wietecha popisując się dobrą interwencją.

Wólczanka do przerwy wygrywała już 4-0. Ładnym trafieniem popisał się Patryk Szewc. Po przerwie nie padło już więcej bramek. Goście kontrolowali przebieg spotkania.

0-1 Mateusz Jurczak (3)
0-2 Tomasz Walat (8)
0-3 Mateusz Jurczak (33)
0-4 Patryk Szewc (42)

Sokół Nisko: Wietecha – Dyba (46.Tabaka), Woźniak , Lebioda, Wojtak (85. Puzio), Niedziałek (75. Drelich), Pliszka (26. Sudoł), Kołodziej, Serafin, Tur, Sakhniuk (68. Kwiatkowski).