2017-05-03 22:10:09

Resovia wygrała w Krośnie z Karpatami

Piłkarze Resovii wygrali 2-0 w wyjazdowym meczu 3 ligi grupy IV z Karpatami Krosno.

Pierwszy gol dla "Pasiaków" padł w 13. minucie meczu. Prowadzenie Resovii dał Mirosław Kamiotek, którzy wpisał się na listę strzelców wykorzystując podanie Dawida Pałysa-Rydzika.

Kilka minut później z boiska wyrzucony został trener Karpat Krosno Adam Fedoruk, który ostro krytykował decyzje sędziego. Do przerwy Resovia prowadziła jedną bramkę.

Kilkanaście minut po zmianie stron gola na 2-0 dla Resovii zdobył Dawid Bieniasz, który na gola zamienił dogranie Dawida Pałysa-Rydzika.

0-1 Mirosław Kmiotek (13)
0-2 Dawid Bieniasz (62)

Karpaty Krosno: Mariusz Stępień - Mateusz Kantor (62. Damian Paszek), Damian Pawlak, Patryk Kołodziej (89. Patryk Sajdak), Eryk Krupa, Adrian Buszta, Jakub Mordec, Jaromir Skiba, Daiwd Kuliga, Roman Stepankov (67 Patryk Pelc), Dawid Cempa.

Resovia: Marcin Pietryka - Bartłomiej Makowski, Łukasz Świst, Dawid Bieniasz (63. Szymon Wiejak), Dariusz Frankiewicz (90. Krzysztof Socha), Szymon Kaliniec, Jan Pelc, Dawid Pałys-Rydzik (87. Jakub Janur), Bartłomiej Buczek (89. Sebastian Dziedzic).

kibic 73 2017-05-03 22:30:53

Sędziego powinien ukarać bo zepsol mecz Resoviacy szybko ruszyli z wolnym ani gwizdka niebylo odrazu z marszu takie numery to w C klasie szok dziwić się ze Fedoruk niewytrzymal i się W....ił

Amigo 2017-05-03 22:36:10

Zgadzam się sędzia zepsuł mecz Wypatrzyl wynik na 0 ÷1 Karpaty Krosno niemogly cos znalesc recepty na Resovie najslapszy chyba mecz tej rundy skuteczność kiepską .Reset i do przodu

kibic 2017-05-03 23:42:30

Zupełna dominacja. Brawo Resovia!

kks 2017-05-04 06:16:09

niestety karpaty zagrały jak na sparingu a nie na meczu derbowym. Cempa porażka!!!! Większe jaja mają dziewczynki u10 z beniaminka. Trenerze, Prezesie przed derbami pokażcie im mecze z Sanokiem. Był pot, krew, łzy. Zobaczcie jak karpaciarze grali!!!! Zawsze można przegrać mecz, to część tej zabawy, ale nie można przejść obok meczu!!!! Tylko Buszta z**********ał, Jarek walczył, ale nic więcej, a Cempa..... po jaką cholerę ktoś go wystawił!!!! Dziewczynka, Panienka, piłkrz z niego żaden