http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-28 19:01:11

Wisłoka Dębica zagra na wiosnę

Podobne tematy Wisłoka Dębica

Pomimo problemów finansowych Wisłoka Dębica wiosną przystąpi do rozgrywek III ligi. Zawodnicy muszą jednak liczyć się z redukcją wynagrodzeń.

- Zdecydowaliśmy się zagrać w rundzie wiosennej, bo rozwiązać drużynę jest łatwo, a potem ją odbudować znacznie trudniej. Szkoda też byłoby zaprzepaścić tego wysiłku włożonego w zdobycie licencji i wystartowanie w rundzie jesiennej. Kasa klubowa jest wprawdzie pusta, ale będziemy starać się jakoś zdobywać pieniądze na granie – tłumaczy Stanisław Nauka z Rady Klubu.

Nie wiadomo jednak w jakim składzie przystąpią do rozgrywek. Mówi się, że piłkarz nie będzie mógł teraz liczyć na więcej niż 500 zł miesięcznie.

Ci, którzy nie chcą dłużej czekać na poprawę sytuacji, mają wolną rękę i mogą odejść. Wisłokę opuścił już Damian Mądro, który zagra w Wisłoku Wiśniowa, a bliscy przenosin do Partyzanta Targowiska i Górnika Zabrze są odpowiednio Adrian Konrad i Mateusz Kantor.

Wczoraj o sytuacji w klubie poinformowano piłkarzy. Ci dziś zdecydowali o wznowieniu zawieszonych dwa tygodnie temu treningów. Nie zagrają jednak zaplanowanego na sobotę sparingu z Cracovią (Młoda Ekstraklasa).

- Ten sparing odwołaliśmy już wcześniej. Następny, z Błękitnymi Ropczyce, postaramy się zagrać – mówi Grzegorz Cyboroń, trener Wisłoki. - Na razie musimy zebrać zespół i dopiero po tym będziemy mogli rozgrywać sparingi. Ważne, że pojawiło się małe światełko w tunelu.

źródło: Nowiny / sportowetempo.pl


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem