2017-04-30 22:44:12

Cosmos Nowotaniec uległ Podhalu Nowy Targ

Czwartej porażki z rzędu doznali zawodnicy Cosmosu Nowotaniec. Tym razem ulegli na własnym stadionie Podhalu Nowy Targ 0-2.

Od początku tego spotkania sporą przewagę osiągnęli piłkarze Podhala Nowy Targ.

W 10. minucie jeden z zawodnikow Podhala uderzył w poprzeczkę, a juz w 19. minucie podopieczni Dariusza Sieklińskiego zdobyli pierwszą bramkę. Jej autorem był Bartłomiej Pająk, który trafił do siatki  głową po zagraniu z rzutu rożnego.

Wynik do przerwy nie uległa zmianie i goście prowadzili 1-0.

Kilka minut po zmianie stron Bartlomiej Pająk zdobył drugą bramke i dał gościom dwubramkowe prowadzenie wykorzystujac niefrasobliwe zachowanie piłkarzy Cosmosu Nowotaniec.

Na minutę przed końcem spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Daniel Mikołajczyk, ale nie  mialo to już większsego wpływu na wynik. Dla Cosmosu Nowotaniec byla to juz czwarta porażka z rzędu.

W tym meczu graczy Cosmosu poprowadził nowy duet trenerski - Mateusz Krawczyk i Łukasz Krzysztoń, który zastąpili Ireneusza Zarzykę. Cała trójka cały czas oczywiście aktywnie występuje na boisku.

0-1 Pająk (19)
0-2 Pająk (52)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Majka, Misiak, Pluskwik, Łeń - Misiak, Krzysztoń, Laskowski, Rak - Maślejak, Zarzyka

Podhale Nowy Targ: Rózalski - Luberda, Biedronka, Mikołajczyk, Drobńak - Swierzbinski, Ligienza, Dziadzio, Pająk - Komorek, Silczuk

Czerwona kartka: Mikołaczyk (89).