2017-04-30 21:14:57

Punkt Karpat Krosno w Radzyniu Podlaskim

Karpaty Krosno w białych koszulkach (fot. Dominik Budzikowski / archiwum)
Karpaty Krosno zremisowały 1-1 w wyjazdowym meczu 3 ligi z Orlętami Radzyń Podlaski.

Piłkarze gospodarzy wyszli na prowadzenie niedługo po rozpoczęciu tego spotkania. Już w 3. minucie gola dla Orląt Radzyń Podlaski zdobył Arkadiusz Kot. Bramka padła po rzucie rożnym. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Sebastian Wrzesiński.

Jednobramkowe prowadzenie miejscowych utrzymywało się prawie do końca pierwszej połowy. Bramkę do szatni Orlętom wbił po indywidualnej akcji Adrian Buszta i po zmianie stron wszystko zaczęło się od początku.

Orlęta Radzyń Podlaski miały doskonała okazję, by to spotkanie wygrać, ale Rafał Borysiuk zmarnował rzut karny.

Ostatecznie Karpaty Krosno wywiozły z Radzynia Podlaskiego cenny punkt.

1-0 Arkadiusz Kot (3)
1-1 Adrian Buszta (45)

Orlęta Radzyń Podlaski: Krzysztof Stężała - Sebastian Wrzesiński, Krystian Stolarczyk, Adrian Zarzecki, Patryk Szymala (90. Mateusz Konaszewski), Piotr Zmorzyński, Arkadiusz Kot, Rafał Borysiuk, Wojciech Gęborys (80. Damian Iwańczuk), Mateusz Olszak (75. Karol Rycaj), Karol Kalita (61. Krystian Puton).

Karpaty Krosno: Mariusz Stępień - Zbigniew Dąbek, Eryk Krupa, Patryk Kołodziej, Mateusz Kantor, Jakub Mordec, Jaromir Skiba, Adrian Buszta (89. Daniel Paszek), Dawid Kuliga, Roman Stepankov, Dawid Cempa.

Sędziował: Mateusz Czerwień (Kraków).
Żółte kartki: Rafał Borysiuk - Zbigniew Dąbek, Jaromir Skiba.