2017-04-30 11:20:11

Siarka Tarnobrzeg bez szans w Zambrowie. Porażka z Olimpią

Siarka Tarnobrzeg nie dała rady Olimpii Zambrów i do domu wraca na tarczy z bagaźem trzech bramek.

Trener Włodzimierz Gąsior po raz kolejny desygnował do gry aż ośmiu mlodzeżowców w pierwszym skladzie.

Mimo to Siarka Tarnobrzeg dobrze rozpoczęla mecz w Zambrowie, a doskonałą sytuację w 32. minucie gry zmarnował Radosław Sylwestrzak.

Olimpia Zambrów otworzyła wynik tuż przed przerwą, a konkretnie Jakub Bojas pewnie wykorzystał rzut karny i dał gospodarzom na jednobramkowe prowadzenie do przerwy.

Siarka Tarnobrzeg z impetem rozpoczęła drugą połowę, ale skuteczniejsi byli goście. W 65. minucie Anton Kołosow podwyższył prowadzenie gospodarzy, a dwie minuty później Rafał Lisiecki ustalił wynik spotkania na 3-0.

1-0 Jakub Bojas (45-karny)
2-0 Anton Kołosow (65)
3-0 Rafał Lisiecki (66)
Olimpia Zambrów: Wojciech Daniel - Krzysztof Iwanowski, Dawid Kubowicz, Kamil Wenger, Radosław Bukacki (79. Michał Bartkowski), Jakub Bojas (64. Rafał Lisiecki), Patryk Sokołowski, Bartosz Danowski, Radosław Stępień (74. Filip Burkhardt), Damian Szuprytowski, Paweł Piceluk (59. Anton Kołosow).

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Hubert Tomalski, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak, Dawid Witkowski (57. Krzysztof Ropski), Michał Dawidowicz, Daniel Koczon, Tomasz Przewoźnik (70. Konrad Zaradny), Grzegorz Płatek, Mateusz Czyżycki (74. Konrad Stępień), Michał Żebrakowski (84. Mateusz Wawrylak).

Sędziował: Maciej Pelka (Piła).
Żółte kartki: Iwanowski - Żebrakowski, Tomalski, Ropski.