2017-04-24 12:43:27

Głogovia poszła za ciosem i wygrała z Orłem Przeworsk

Głogovia wygrała drugi mecz z rzędu. (fot. facebook.com/podkarpackapilkanozna)
W meczu, który może okazać się decydujący w walce o utrzymanie, Orzeł Przeworsk uległ na własnym boisku Głogovii Głogów Małopolski. Beniaminek jest bliżej utrzymania niż spadkowicz.

Mecz w Przeworsku był zacięty i ciekawy. Po szybkiej akcji goście wyszli na prowadzenie. Gola na 1-0 zdobył aktywny Mateusz Dec, który kilkanaście minut później trafił w poprzeczkę.

Głogovia długo nie cieszyła się z prowadzenia. Szybko wyrównał Patryk Broda. Potem w słupek trafił Piotr Boratyn.

W drugiej połowie goście zdobyli gola po stałym fragmencie i mądrze pilnowali korzystnego wyniku.

0-1 Mateusz Dec (9)
1-1 Patryk Broda (13)
1-2 Paweł Kmuk (52)

Orzeł Przeworsk: Kurosz – Broda, Kyć, Jarosz, Misiąg (67. Tworzydło), Pigan, Mikulec, Kudła, Boratyn, Buczkowski (59. Struś), Świst.

Głogovia Głogów Małopolski: Albrycht – Kłak, Ochalik, Wiącek, Chmiel, Worosz, Kmuk, Krępa, Kawa (83. Kadłubkiewicz), Dudek, Dec (75. Codello).

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec).
Żółte kartki: Mikulec, Boratyn, Struś – Ochalik, Więcek, Worosz, Kmuk.
Czerwone kartki: Mikulec (78, druga żółta)