2017-04-22 20:30:29

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała w Pilźnie po golu w 96. minucie!

Krystian Wrona (pierwszy z prawej) znów wpisał się na listę strzelców (fot. Patryk Górecki)
Prowadząca w tabeli Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno w meczu 25. kolejki podkarpackiej 4 ligi. Decydujący gol padł dopiero w 96. minucie!

Przed przerwą padła jedna bramka. W zamieszaniu po stałym fragmencie gry Patryka Pietraszewskiego pokonał Krystian Wrona. Obrońca Wólczanki dość często zdobywa gole. Przyjezdni mieli kolejne okazje. Uderzali jednak niecelnie albo zatrzymywał ich Patryk Pietraszewski.

<< Odbierz 10 zł za darmo w Fortunie, bez depozytu! >>

Po przerwie Rzemieślnik Pilzno ruszył do ataku i zdołał wyrównać. Po zespołowej akcji do siatki rywala trafił Konrad Fryś. Następnie trwała walka cios za cios.

W samej końcówce szczęście uśmiechnęło się do lidera. W ostatniej akcji meczu goście wrzucili piłkę w pole karne, gdzie najlepiej ustawił Volodymyr Khorolsky. Ukraniec zapewnił gościom ważne punkty.

0-1 Krystian Wrona (37)
1-1 Konrad Fryś (71)
1-2 Volodymyr Khorolsky (90+6-głową)

Rzemieślnik Pilzno: Pietraszewski – Camara (46. Nalepka), Fryś, Remut, Ziaja, Florian, Adamski (68. Bała), Tragarz, Ślęzak, Barycza, Macnar.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Gnatek – Flak, Lech, Walat, Wątróbski, Szewc (82. Miazga), Pietluch (88. Khorolsky), Gwóźdź, Wrona, Skuba (67. Jurczak), Hul.