2017-04-20 17:32:16

Ania Skrzypczyk z Beniaminka Krosno zaproszona na treningi VfL Wolfsburg

Ania Skrzypczyk i Jakub Błaszczykowski, zawodnik VfL Wolfsburg.
Niespełna 11-letnia Ania Skrzypczyk, zawodniczka Akademii Beniaminek Krosno, ponownie została zaproszona na treningi niemieckiego VfL Wolfsburg.
 
Młoda zawodniczka Beniaminka Krosno przyjechała na treningi jednego z najbardziej utytułowanych klubów w kobiecej piłce nożnej już po raz drugi.
 
- Ania Skrzypczyk codziennie trenuje pod okiem sztabu szkoleniowego VFL w kategorii U-11. Nasza zawodniczka miała możliwość wraz z tatą Michałem oglądać trening zespołu Bundesligi mężczyzn, porozmawiać z Jakubem Błaszczykowskim - czytamy na stronie internetowej Beniaminka Krosno.
 
- Dzisiaj spotka się i odbędzie wspólny trening z reprezentantką Polski i zawodniczką Wolfsburga Ewą Pajor, który zorganizował trener Kadry Polski U-19 Pan Marcin Kasprowicz, serdeczny przyjaciel Beniaminka Krosno.
 
Ania Skrzypczyk w 2016 roku wspólnie z koleżankami z drużyny Beniaminek Girls sięgnęła po wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U10 turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
 
VfL Wolfsburg to dwukrotny mistrz Niemiec i dwukrotny triumfator kobiecej Ligi Mistrzów.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

JKS 2017-04-20 19:39:25 6 1

Brawo! Niech cała Polska słyszy o podkarpackich talentach! Powodzenia!

Girls 2017-04-20 18:19:07 4 1

Ania Skrzypczyk ;) przez "y" a nie "a".

JKS 2017-04-20 19:39:25 6 1

Brawo! Niech cała Polska słyszy o podkarpackich talentach! Powodzenia!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem