2011-05-09 16:05:17

Mecz Polska - Zambia w Rzeszowie

Reprezentacja Polski zagra na stadionie Stali Rzeszów. Mecz Polska - Zambia już we wrześniu w Rzeszowie.
 
Wszystko wskazuje na to, że 3 września 2011 w Rzeszowie na stadionie Stali, zostanie rozegrany towarzyski mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Zambii.
 
Okazją do wspólnego spotkania obu drużyn jest setna rocznica urodzin abpa Adam Kozłowieckiego, misjonarza, który przez 61 lat pracował właśnie w Zambii. Był przez Zambijczyków szanowany i ceniony, a urodził się w 1911 roku w Hucie Komorowskiej k/ Kolbuszowej.
 
Zachodnią trybunę Stadionu Miejskiego Stal w Rzeszowie już wkrótce czeka remont.
 
- Wstępnie mamy przyznane na ten cel 1,1 mln. zł z puli marszałka województwa – zdradza na łamach oficjalnego portalu SPN Stali Rzeszów prezes klubu Stanisław Kluz.
 
- Swoją pomoc deklaruje także miasto. Wówczas część trybuny, na której obecnie znajdują się ławki, zostanie zmodernizowana. Usunięte zostaną ławki i murki. Trybuna zostanie podniesiona. Dwa dolne rzędy zostaną usunięte. Z nich i tak nic nie widać. Lada dzień ma się także rozstrzygnąć czy będzie budowana trybuna wschodnia.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

dobre 2011-05-09 21:11:18 0 0

Jeśli z Zambią to spoko. W Zambii też brakuje toalet.

wezyr 2011-05-22 17:27:13 0 0

Ojej. Będzie gorąco. Ale pewnie trzeba dawać kibicom kolejny powód do zadymy a ten stadion się do tego nadaje wyśmienicie. No to do września.

P.S. A po co się budują w takim razie te nowoczesne stadiony skoro i tak kopiemy na starych kurnikach?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem