2017-04-20 12:34:02

Pewne zwycięstwo Igloopolu Dębica ze Startem Pruchnik

Piłkarze Igloopolu Dębica wygrali 3-0 ze Startem Pruchnik w meczu 24. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Prowadzenie gospodarzom dał Kamil Machnik, który wpisał się na listę strzelców w 35. minucie meczu. Do przerwy Igloopol Dębica wygrywał z najsłabszym zespołem w lidze jedną bramką.

Drugie trafienie dla "Morsów" padło w 71. minucie z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Tomasz Draguła.

Wynik meczu na 3-0 ustalił Łukasz Stefanik, który dostał dośrodkowanie od jednego z kolegów, przyjął piłkę i w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Daniela Madejowskiego.

Okazję na drugiego gola miał Tomasz Draguła - także z rzutu karnego. W drugim przypadku jednak górą był bramkarz Startu Pruchnik, który zdołał obronić.

1-0 Kamil Machnik (35)
2-0 Tomasz Draguła Draguła (71-karny)
3-0 Łukasz Stefanik (78)

Igloopol Dębica: Dovhan - Szczepanik, Darłak, Socha, Draguła (80. Pisarek), Stefanik, Sasak (77. Jędrzejczyk), Machnik (56. Rokita), Syguła (46. P. Nalepka), T. Nalepka, Lamparty.

Start Pruchnik: Madejowski - Pańko, Jabłoński, Pilarski, Sz. Barszczak, M. Mikłasz, Kamiński (75. Czarniecki), Parawa, Stanik (60. Smalec), Znamieńczyków, Kurecki (51. Jarosz).

Sędziował: Tomasz Warzecha (Rzeszów).
Żółte kartki: T. Nalepka, Lamparty.