2011-05-07 22:05:47

III liga: Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-3

Karpaty Krosno przegrały przed własną publicznością z Izolatorem Boguchwała 1-3.

Piłkarze Izolator Boguchwała bardzo szybko strzelili dwie bramki - do siatki trafiali kolejno Konrad Cupryś i Tomasz Płonka.

Jeszcze przed przerwą Karpaty odpowiedziały trafieniem Sylwestra Sikorskiego, ale ostatnio słowo należało do Izolatora - wynik spotkania w 89. minucie meczu ustalił Michał Bereś.

Krośnianie kończyli ten mecz w dziesiątkę - w 42. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył Marcin Łukaczyński.

Bramki: Sikorski (31) - Cupryś (18), Płonka (20).

Karpaty: Korbecki – Jarząb (59. Śliwiński), Łukaczyński, Gonet (72. Woźniak), Włodarski – Koncewicz, Zieliński (72. Sedlaczek), Bożek, Sikorski – Radulj, Szymański (72. Zima).

Izolator: Pawlus – Krzak, Woźniak, Czopko, Karwat (71. Szpond) – Domin (79. Litun), Sierżęga, Cupryś, Bereś (90. Powierza) – Rusin (72. Porada), Płonka.

Sędziował: Daniel Osiński z Lublina. Żółte kartki: Radulj, Włodarski, Łukaczyński, Gonet - Krzak, Cupryś. Czerwona kartka: Łukaczyński (42). Widzów: 400.

źródło: własne / karpatykrosno.net