2011-05-07 21:45:58

III liga: Siarka Tarnobrzeg - Stal Sanok 5-0

Siarka Tarnobrzeg rozgromiła Stal Sanok 5-0 w meczu 23. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mecz mógłby ułożyć się zupełnie inaczej gdyby gracze Stali Sanok wykorzystali rzut karny, który sędzia odgwizdał już w 6. minucie. Rafał Nikody uderzył jednak w sam środek bramki, a Łukasz Ćwiczak pewnie obronił strzał.

Później trafiała już tylko Siarka Tarnobrzeg. Przed przerwą gole zdobywali Jacek Kuranty i Jakub Kwieciński (2), a w drugiej odsłonie do siatki trafiali Piotr Mazurkiewicz i Wojciech Jakubiec.

Bramki: Kwieciński 2 (36, 45+2), Kuranty (18), Mazurkiewicz (70), Jakubiec (90+3).

Siarka: Ćwiczak - Bażant, Jakubiec, Beszczyński, Jakubowski (Stępień), Kuranty (Łukawski), Hynowski, Madeja, Kwieciński (Preizner), Mazurkiewicz (Krzemiński), Walat.

Stal: Wilczewski - Ząbkiewicz (Faka), Zarzycki, Łuczka, Sumara, Tabisz (Czenczek), Węgrzyn, Kuzicki (Sobolak), Zajdel (Januszczak), Nikody, Pańko.

źródło: własne / siarka-tarnobrzeg.eu