2017-04-16 14:07:11

KS Wiązownica pokonał LKS Pisarowce

KS Wiązownica w czerwono-białych strojach (fot. Natalia Styś)
KS Wiązownica pewnie zwyciężył w wyjazdowym pojedynku z LKS-em Pisarowce. Goście wygrali 4-1.

Podopieczni Valerija Sokolenko wyszli na prowadzenie w 10. minucie spotkania po golu Adriana Mołdocha. Jeszcze w pierwszej połowie drugiego gola dla KS-u Wiązownica strzelił Kacper Rop.

Kika minut po zmianie stron goście zdobyli kolejną bramkę. Znów na listę strzelców wpisał się Kacper Rop.

W 55. minucie kuriozalnego gola zdobyli gospodarze, choć w tej sytuacji używanie słowa "zdobyli" jest sporym nadużyciem. Valerij Sokolenko próbował wybić piłkę z linii bramkowej i trafił w Bartłomieja Michałowicza, a futbolówka wpadła do siatki.

Kilka minut później wynik spotkania na 4-1 dla KS-u Wiązownica ustalił Adrian Mołdoch.

0-1 Adrian Mołdoch (10)
0-2 Kacper Rop (30)
0-3 Kacper Rop (53)
1-3 Bartłomiej Michałowicz (55-samobójcza)
1-4 Adrian Mołdoch (58)

LKS Pisarowce: Hajduk - Kasperkowicz (80. Grzebień), Łuczka, Kumah-Doe, Sikorski, Boczar (46. Niemczyk, 85. Hryszko), Adamiak, Walaszczyk, Lorenc, Sobolak (60. Kokoć), Wąchocki (46. Kozioł).

KS Wiązownica: Michałowicz - Fedor, Cach, Sokolenko, Bartnik (75. Kubas), Soczek, Lorenc (85. Skibiak), Rop, Daniel, Pawlal, Mołdoch (90. Telega).

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg).