2017-04-15 20:03:21

Siedem goli w Opolu. Siarka Tarnobrzeg przegrała z Odrą

Siarka Tarnobrzeg przegrała w wyjazdowym meczu z aktualnym liderem 2 ligi, Odrą Opole.

Kibice, którzy w Wielką Sobotę zdecydowali się wybrać na meczu Odry Opole z Siarką Tarnobrzeg na pewno nie mogli żałować. Padło aż siedem bramek i było sporo emocji.

W 14. minucie prowadzenie Siarce Tarnobrzeg dał skuteczny ostatnio Michał Żebrakowski. Wynik ten utrzymywał się jednak tylko przez kwadrans.

Do wyrównania doprowadził Marcin Wodecki z rzutu karnego, a zaledwie minutę później gola na 2-1 dla Odry Opole strzelił Gabriel Nowak.

Miejscowi poszli za ciosem i szybko strzelili trzecią bramkę. Kolejny rzut karny na gola zamienił Szymon Skrzypczak.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Siarki Tarnobrzeg sterzelił Marcin Stefanik i wiadomo było, że to nie koniec emocji w tym spotkaniu. Niestety chwilę po zmianie stron Odra Opole znów odskoczyła na dwa gole. Tym razem po samobójczej bramce Michała Dawidowicza.

Na trzy minuty przed końcem rozmiary porażki podkarpackiego zespołu zmniejszył jeszcze Bartosz Waleńcik, ale do wyrównanie doprowadzić już się nie udało.

0-1 Michał Żebrakowski (14)
1-1 Marcin Wodecki (29-karny)
2-1 Gabriel Nowak (30)
3-1 Szymon Skrypczak (33-karny)
3-2 Marcin Stefanik (40)
4-2 Michał Dawidowicz (47-samobój)
4-3 Bartosz Waleńcik (87)

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel - Łukasz Winiarczyk, Aleksander Kowalski, Mateusz Peroński, Rafał Brusiło, Marek Gancarczyk (74. Mateusz Gancarczyk), Tomasz Wepa, Gabriel Nowak (61. Szymon Przystalski), Waldemar Gancarczyk (86. Marcin Stasiowski), Marcin Wodecki, Szymon Skrzypczak (81. Łukasz Staroń).

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak, Michał Dawidowicz (54. Dawid Witkowski), Daniel Koczon, Marcin Stefanik, Marcin Stromecki (54. Konrad Zaradny), Grzegorz Płatek, Mateusz Czyżycki (83. Jakub Głaz), Michał Żebrakowski (72. Krzysztof Ropski).