2011-05-07 20:30:49

II liga: Stal Rzeszów - Motor Lublin 3-1

Stal Rzeszów wygrała z Motorem Lublin 3-1 w meczu 27. kolejki rozgrywek II ligi wschodniej.

Piłkarze Motoru Lublin prowadzili do przerwy 1-0 po bramce Adriana Ligienzy.

Rzeszowianie wyrównali dopiero w 65. minucie po strzale z rzutu karnego Wojciecha Reimana.

Zwycięskie trafienia padły w końcówce - najpierw na listę strzelców wpisał się Konrad Maca, a formalności dopełnił Andreja Prokić.

Lublinianie kończyli mecz w dziesiątkę - w 64. minucie za dotknięcie piłki ręką w polu karnym boisko opuścił Iwan Dykyj.

Bramki: Reiman (65-karny), Maca (88), Prokić (90+3) - Ligienza .

Stal: Wietecha - Czarny, Duda, Maciorowski, Solecki (85. Serafin) - D. Jędryas (75. M. Jędryas), Krauze, Prokić, Reiman - Maca (90. Krzysztoń), Fabianowski (76. Margol).

Motor:  Mierzwa - Bodziak, Santos, Wojdyga, Niżnik - Dykyy, Żmuda, Prędota, Fundakowski (86. Temerivskyi) -  Ligienza (88. Młynarski), Bortniczuk (31. Kycko).

Sędziował: Andrzej Chudy z Zabrza. Żółte kartki:  D. Jędryas, Krauze - Bortniczuk. Czerwona kartka: Dykyj. Widzów: 900 (w tym ok. 200 z Lublina).

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl