2017-04-15 12:52:11

Polonia Przemyśl pewnie pokonała Głogovię Głogów Małopolski

Polonia Przemyśl w niebiesko-czerwonych strojach (fot. archiwum)
Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 4-1 z Głogovią Głogów Małopolski w meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze prowadzili do przerwy dwiema bramkami po golach w końcówce.

W 41. minucie do siatki Głogovii Głogów Małopolski trafił Krystian Kazek, a niespełna minutę później podwyższył Krytian Solarz.

Kontaktowa bramka dla gości padła w 68. minucie po trafieniu Patryka Wiącka, ale kilka minut później trzeciego gola dla Polonii Przemyśl zdobył Paweł Piątek i miejscowi znów odskoczyli.

Wynik spotkania na 4-1 dla Polonii Przemyśl ustalił w 90. minucie Mateusz Wanat.

Kibic 2017-04-15 21:02:21

Za to Adamski pierwszy mecz fajnie rozegral strzelil dwie bramki zapowiadalo sie dobrze ,ale z Dębica go nie było na boisku ,dzis rowniez nie wiedzial co sie dzieje ,przegrywal wiele pojedynkow 1 na 1 , zobaczymy co pokaze w następnych meczach . WALCZYC LONIA ! W SRODE PO 3 PKT !!!

Warzywniak z Tico 2017-04-16 13:37:23

Piatek nie gral bo jadac rowerem po parkiecie w rutynie a potem jeszcze w innych miejscach zalapal sie na drutowanie szczeki. Ale juz wydobrzal dzisiaj wypije z litra jutro ze dwa a w srode pokaze jak wyglada dobra gra strzeli gola albo dwa i gitara. To mowilem ja Kocur z Grochowiec.

Obserwatorium IV ligi 2017-04-16 19:08:51

W tym meczu jedynie dobre zawody zagrali Kazek Wanat Solarz i Piątek. Reszta poniżej poziomu rozpaczy. Takie pieniądze zainewstowane w ten klub ze powinni byc conajmniej na 3 miejscu. Ludzi 10 razy mniej niz na Czuwaju gdzie tam w ogole nie ma co ogladac. Widac kto ma bardziej oddanych kibicow. Dziwne to conajmniej. Cisek cos chyba kulal? Moze w Tuczempach czas na młodego w bramce? Tylko zeby tyl zabezpieczyc to Załoga musi wyjsc w pierwszym skladzie. Piast jest do popchania spokojnie. Tylko zeby chociaz 8 z 11 gralo na normalnym poziomie. A po Tuczempach mecz prawdy z Wiazownica ktora tak samo nasciagala armie zaciazne wyjasni sie kto zrobil lepsze transfery. W sparingu lepsza Polonia ale w lidze narazie Wiazownica jest bardziej przekonywujaca. Wesolego Jondra.

Sparta Jeżowe 2017-04-17 00:21:33

A ja sondze że oni pszegrywajo bo w stsie mecze puszczajo i do poboruw dorabiajo. Teras wygrali zeby sie swieta u nich udali .