2017-04-08 15:18:19

Resovia nie wykorzystała dwóch karnych, ale wygrała z MKS-em Trzebinia/Siersza

Bartłomiej Buczek (z lewej) i Sebstian Dziedzic (z prawej) nie wykorzystali dziś rzutów karnych. Ten drugi zdobył jednak gola i Resovia wygrała 1-0 (fot. archiwum)
Piłkarze Resovii wygrali 1-0 w wyjazdowym meczu z MKS-em Trzebinia/Siersza. Rzeszowianie zmarnowali dwa rzuty karne.

Podopieczni Szymona Szydełko na prowadzenie powinni wyjść już w 36. minucie spotkania. Wtedy właśnie rzutu karnego nie wykorzystał Bartłomiej Buczek. Do przerwy było 0-0.

Resovia miała przewagę i w końcu dopieła swego. W 55. minucie do siatki gospodarzy trafił Sebastian Dziedzic i rzeszowianie wyszli na prowadzenie.

Kolejną doskonałą okazję na gola "Pasiaki" zmarnowały w 90. minucie.Tym razem rzutu karnego nie wykorzystał Sebastian Dziedzic.

Pomimo słabej skuteczności Resovia może być zadowolona, bo do domu wraca z kompletem punktów.

0-1 Sebastian Dziedzic (55)