2011-05-01 10:05:29

III liga: Partyzant Targowiska - Stal Poniatowa 3-0

Piłkarze Partyzanta Targowiska wreszcie odnieśli przekonywujące zwycięstwo. Drużyna Mirosława Kality pokonała Stal Poniatowa 3-0.

Pierwszą bramkę dla Partyzanta strzelił w 22. minucie Artur Wierdak i do przerwy drużyna z Targowiska prowadziła 1-0.

Kolejne gole padły dopiero w końcówce spotkania. W 80. minucie do siatki trafił Marcin Borowczyk, a chwilę później wynik spotkania na 3-0 ustalił Kamil Słaby.

PARTYZANT TARGOWISKA - STAL PONIATOWA 3-0 (1-0)
Bramki: Wierdak (22), Borowczyk (80), Słaby (84).

Partyzant: Michalak - Fryc, Zych, Konrad, Słaby - Wójcik (75. Płonka), Łanucha, Remut, Borowczyk (80. Kubal), Wierdak – Kozub (60. Ginalski).

Stal: Kurzępa - Walęciuk, Czajka, Krasnowski, Czarnecki (88. Zieliński) - Farotimi, Roniaszczuk, Olchawski (46. Miazga), Pietras (55. Kowalski) - Wyroślak (46. Kasperski), Strug.

Sędziował: Jacek Pawlak z Chełma. Żółte kartki: Czarnecki, Kowalski. Widzów: 500.

źródło: własne