2017-03-29 21:11:30

Motor Lublin pokonał Sołę Oświęcim w zaległym meczu

Motor Lublin w niebieskich strojach (fot. Patryk Górecki / archwum)
Piłkarze Motoru Lublin wygrali na wyjeździe z Sołą Oświęcim w zaległym meczu 3 ligi grupy IV.

W środowe popołudnie rozegrane zostało zaległe spotkanie 18. kolejki rozgrywek. Podopieczni Marcina Sasal zdobyli trzy punkty dzięki bramkom zdobytym w końcówce ostatecznie zwyciężając 3-1.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 10. minucie. Motor Lublin wyszedł na prowadzenie za sprawą Kamila Oziemczuka.

Gracze Soły Oświęcim odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Zaledwie dwie minuty później Dawid Dynarek zdobył wyrównującego gola z rzutu karnego.

Wynik ten utrzymywał się aż do samej końcówki spotkania. Goście zwyciężyli dzięki dwóm rzutom karnym w ostatnich minutach gry. W obydwu przypadkach do siatki trafiał Radosław Kursa.

Gracze Motoru Lublin zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Do lidera tracą 10 punktów.

0-1 Kamil Oziemczuk (10)
1-1 Dawid Dynarek (12-karny)
1-2 Radosław Kursa (87-karny)
1-3 Radosław Kursa (90+4-karny)

Soła Oświęcim: Gargasz - Hałgas, Drzymont, Szewczyk, Jamróz - Gleń, Dynarek, Janik, Wawoczny - Cygnar, Czapla.

Motor Lublin: Socha - Michota, Tadrowski, Kursa, Słotwiński - Stachyra, Kamiński, Cholerzyński, Szysz (81. Myśliwiecki), Oziemczuk (74. Jurisa) - Majkowski (90. Paluch).

Żółte kartki: Hałgas, Dynarek - Tadrowski, Słotwiński