2011-04-30 20:54:59

II liga: Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 0-2

Stal Stalowa Wola przegrała na własnym boisku z Okocimskim Brzesko 0-2.

Piłkarze "Stalówki" mieli w tym meczu kilka dogodnych okazji bramkowych, ale przez całe spotkanie nie potrafili pokonać bramkarza gości.

Rywalom, w przeciwieństwie do naszej drużyny, nie brakowało skuteczności. W 74. minucie do siatki tarfił Wojciech Wojcieszyński, a w 86. minucie wynik meczu strzałem z rzutu karnego ustalił Mateusz Wawryka.

STAL STALOWA WOLA - OKOCIMSKI BRZESKO 0-2 (0-0)
Bramki: Wojcieszyński (74), Wawryka (86-karny).

Stal: Dydo - Demusiak, Kusiak, Wieprzęć - Radawiec (46. Gęsla), Byrski, Horajecki (83. Gilar), Getinger - Białek, Piątkowski, Skórski.

Okocimski: Trela - Wawryka, Czerwiński, Urbański, Pawłowicz - Pyciak, Baliga, Wojcieszyński (80. Głaz), Litwiniuk (75. Szymonik) - Trznadel (89. Darmochwał), Smółka (87. Kisiel).

Sędziował: Artur Ciecierski z Warszawy. Żótłe kartki: Wieprzęć - Wojcieszyński, Litwiniuk.

Zobacz zapis szczegółowej relacji na żywo: Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzezko 0-2