2017-03-26 13:20:13

Cosmos Nowotaniec przegrał z Garbarnią w Krakowie

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec powalczyli w Krakowie z Garbarnią, ale niestety do domu wrócili bez punktów.

Podopieczni Ireneusza Zarzyki w Krakowie pozostawili niezłe wrażenie, ale musieli uznać wyższość wicelidera.

Do przerwy gracze Garbarni Kraków prowdzili 1-0 po trafieniu Marcina Siedlarza z rzutu karnego. Gol ten padł w 37. minucie.

Niedługo po zmianie stron wyrównującą bramkę dla Cosmosu Nowotaniec strzelił dobrze dysponowany ostatnio Marek Maślejak, który trafił do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego.

W 63. minucie niestety znow z gola cieszyli się gospodarze. Piłkę przed polem karnym dostał Marcin Siedlarz, który minął bramkarza i trafił do bramki.

Na minutę przed końcem spotkania graczy Cosmosu Nowotaniec dobił Damian Nieśmiałowski, który ustalił wynik spotkania na 3-1 dla Garbarni Kraków.

1-0 Marcin Siedlarz (37-karny)
1-1 Marek Maślejak (51)
2-1 Marcin Siedlarz (63)
3-1 Damian Nieśmiałowski (89)

Garbarnia Kraków: Marcin Cabaj - Michał Mistrzyk, Dariusz Łukasik, Krystian Kujawa, Mateusz Pawłowicz (41. Norbert Piszczek), Tomasz Liput (72. Petar Borovićanin), Łukasz Pietras, Marek Masiuda (90. Karol Kostrubała), Damian Nieśmiałowski, Marcin Siedlarz (85. Dominik Gaudyn), Michał Górecki.

Cosmos Nowotaniec: Mateusz Krawczyk - Paweł Majka, Michał Misiak, Szymon Pliuskwik, Paweł Sobota, Łukasz Krzysztoń, Piotr Laskowski, Marek Maślejak,  Marcin Misiak , Kacper Rak (78. Radosław Łeń), Ireneusz Zarzyka.

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin).
Żółte kartki: Kujawa, Nieśmiałowski - Krzysztoń, Maślejak, Marcin Misiak.