2017-03-25 21:46:06

Stal Stalowa Wola zremisowała w Katowicach z Rozwojem

Stal Stalowa Wola zremisowała w wyjazdowym pojedynku z Rozwojem Katowice 2-2.

Piłkarze Rozwoju Katowice prowadzili do przerwy 1-0 po trafieniu Sebastiana Murawskiego. Niedługo po zmianie stron gracze "Stalówki" zdołali jednak doprowadzić do wyrównania. Gola na 1-1 strzelił w 49. minucie Konrad Korczyński.

Stal Stalowa Wola poszła za ciosem i już w 63. minucie prowadziła po bramce Adriana Dziubińskiego. 10 minut później Rozwój Katowice odpowiedział trafieniem Damiana Kowalczyka i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

1-0 Sebastian Murawski (12)
1-1 Konrad Korczyński (49)
1-2 Adrian Dziubiński (63)
2-2 Damian Kowalczyk (73)

Rozwój Katowice: Bartosz Gocyk - Damian Mielnik, Michał Czekaj (46. Przemysław Gałecki), Sebastian Murawski, Marcin Kowalski, Kacper Tabiś (46. Bartosz Rutkowski), Michał Płonka, Grzegorz Fonfara, Sebastian Szczepański (68. Damian Kowalczyk), Grzegorz Marszalik (67. Piotr Barwiński), Dawid Przezak.

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Konrad Kołodziej, Mateusz Wójcik, Konrad Korczyński (63. Kacper Piechniak), Bartłomiej Wasiluk, Bruno Żołądź (82. Michał Mokrzycki), Przemysław Stelmach, Adrian Dziubiński, Kamil Bętkowski (72. Mateusz Kolbusz).

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
Żółte kartki: Kołodziej, Wasiluk, Żołądź.
Czerwona kartka: Adrian Dziubiński (90).
Widzów: 524 (w tym 102 ze Stalowej Woli).