2017-03-19 21:54:37

Cosmos Nowotaniec wysoko pokonał Spartakusa Daleszyce

Ireneusz Zarzyka (z lewej) zdobył jedną z bramek dla Cosmosu Nowotaniec (fot. Krzysztof Lubomski / archiwum)
Cosmos Nowotaniec w pierwszym meczu na własnym stadionie wysoko, bo 3-0, pokonał Spartakusa Daleszyce.

Gra toczyła się przy silnym wietrze w Nowotańcu, co utrudniało zadanie w pierwszej połowie zespołowi Ireneusza Zarzyki.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył tuż przed przerwą z rzutu karnego Marek Maślejak.

W 54. minucie na dwubramkowe prowadzenie Cosmosowi Nowotaniec dał grający trener - Ireneusz Zarzyka. Chwilę potem kolejnego karnego skutecznie wykonał Marek Maślejak.

1-0 Marek Maślejak (41-karny)
2-0 Ireneusz Zarzyka (54)
3-0 Marek Maślejak (56-karny)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Sobota, Majka, Pluskwik, Krzysztoń, Laskowski, Mastejak, Rak, Misiak, Misiak, Zarzyka.

Spartakus Daleszyce: Kołomański - Kaleta, Gębura, Kobryń, Papa, Paprocki, Jezierski, Skrzypek, Blicharski, Kidoń (57. Horna), Laskowski (57. Szot).