2017-03-19 08:31:23

Głogovia wygrała ze Stalą Gorzyce. Dwa gole w 2 minuty

Udanie zainaugurowała rozgrywki 4 ligi Głogovia Głogów Małopolski, która wygrała 2-0 w Gorzycach.

W Gorzycach byliśmy świadkami typowego meczu walki, a bardziej konkretni byli przyjezdni. Głogovia Głogów Małopolski rozstrzygnęła losy spotkania w zasadzie w dwie minuty.

Najpierw w 63. minucie piłkę w siatce Stali Gorzyce umieścił Michał Worosz, a chwilę później wynik spotkania ustalił Marcin Dudek.

Na kwadrans przed końcem meczu drugą żółta a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Bartosz Idec i miejscowi musieli grać w osłabieniu.

Warto odnotować, że Stal Gorzyce nie oddała w tym spotkaniu ani jednego celnego strzału na bramkę Głogovii.

0-1 Michał Worosz (63)
0-2 Marcin Dudek (64)

Stal Gorzyce: Firman - K. Idec (89. B. Leśniowski), Winiarski, B. Idec, Syguła, Sierżęga, Falasa (59. Rutyna), Pędlowski (72. Mytyk), Świąder (59. M. Leśniowski), Machowski, Szymanek.