2017-03-18 19:36:56

Sokół Nisko pokonał Błękitnych Ropczyce

Michał Serafin (drugi z lewej) uradował kibiców Sokoła gola na 2-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Zawodnicy Sokoła Nisko wygrali na własnym boisku z Błękitnymi Ropczyce w meczu drugiej kolejki rundy rewanżowej.

Już w czwartej minucie gospodarze cieszyli się ze zdobycia bramki. Po stałym fragmencie gry bramkarza gości zaskoczył Jacek Stępień. Następnie trwała wymiana cios za cios.

Kilka minut po przerwie goście wyrównaniu. Po stałym fragmencie gry piłka została dorzucona w pole karne, a tam najlepszą pozycję wywalczył sobie Piotr Kozioł.

Sokół jednak szybko odpowiedział. Do siatki trafił Michał Serafin. Gościom brakowało już dogodnych okazji na wyrównanie, a niezłe szanse, po kontrach, mieli gospodarze.

1-0 Jacek Stępień (4)
1-1 Piotr Kozioł (54)
2-1 Michał Serafin (60)

Sokół Nisko: Wietecha – Dyba, Stępień, Maciorowski, Woźniak, Sudoł (85. Puzio), Lebioda, Drelich (63. Wojtak), Kołodziej (71. Niedziałek), Serafin (86. Tabaka), Sakhniuk.

Błękitni Ropczyce: Pociask – Kardyś (83. Cesarz), Świętoń, Kozioł, Orzech, Hirka, Zięba (46. Piwowar), Rogala, Zawiślak (75. Kukla), Wiktor, Darłak (60. Tryczyński).

Sędziował: Grzegorz Łącz (Tarnobrzeg).
Żółte kartki: Sakhniuk – Hirka.