2017-03-18 19:05:02

JKS Jarosław przegrał u siebie z Motorem Lublin

Piłkarze JKS-u Jarosław przegrali u siebie z Motorem Lublin w meczu 20. kolejki 3 ligi gr. IV.

Motor Lublin dobrze wszedł mecz i już w 7. minucie cieszył się z gola. Pięknym uderzeniem w okienko bramki JKS-u Jarosław popisał się Kamil Cholerzyński.

Zaledwie pięć minut później na 2-0 dla Motoru Lublin podwyższył Kamil Stachyra, który wykorzystał błąd obrońców jarosławskiej drużyny i pokonał Andrzeja Mikusa.

Kilka minut później JKS Jarosław mógł zdobyć kontaktową bramkę. Po strzale z prawej strony pola karnego piłkę zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców Motoru Lublin.

Gol na 1-2 padł w 42. minucie. Ładnym uderzeniem popisał się Rafał Surmiak nie dając szans bramkarzowi Motoru.

W drugiej połowie gracze JKS-u Jarosław mocno się starali, by doprowadzić do wyrównania, ale nie znaleźli recepty na dobrze grającą tego dnia defensywę lublinian. Ostatecznie podkarpacki zespół przegrał 1-2.

0-1 Kamil Cholerzyński (7)
0-2 Kamil Stachyra (12)
1-2 Rafał Surmiak (42)

JKS Jarosław: Mikus - Gliniak, Dudek, Wilk, Aab, Daszyk, Surmiak, Kycko, Raba, Kaganek, Hass.
Motor Lublin: Socha - Michota, Kursa, Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek (73. Jurisa), Cholerzyński (80. Paluch), Tymosiak (62. Tadrovski), Stachyra, Szysz, Majkowski.