2017-03-12 20:00:17

KS Wiązownica lepszy od Wisłoka Wiśniowa. Dwa gole Kacpra Ropa

KS Wiązownica pokonał graczy Wisłoka Wiśniowa 2-0 w meczu 18. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Kacper Rop.

Podopieczni Valerija Sokolenko piłkarską wiosnę rozoczęli od wygranej choć łatwo nie było. W starciu z Wisłokiem Wiśniowa długo utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Na prowadzenie piłkarze KS-u Wiązownica wyszli dopiero w 77. minucie po trafieniu Kacpra Ropa z rzutu karnego. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 2-0 na minutę przed końcem pojedynku.

Od 86. minuty Wisłok Wiśniowa radzić musiał sobie w dziesiątkę. Dwie żółte kartki zobaczył Dariusz Bernacki i musiał opuścić boisko.

1-0 Kacper Rop (77)
2-0 Kacper Rop (89)