2017-03-11 20:48:18

Gol Jaromira Skiby w doliczonym czasie dał wygraną Karpatom Krosno w Trzebini

Jaromir Skiba (na zdjęciu pierwszy z lewej) strzelił zwycięską bramkę dla Karpat Krosno (fot. przelom.pl)
Piłkarze Karpat Krosno wygrali 2-1 w wyjazdowym meczu z MKS-em Trzebinia/Siersza. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w doliczonym czasie gry Jaromir Skiba.

Zespół prowadzony przez Adama Fedoruka rozpoczął to spotkanie bardzo źle. Już w 9. minucie bramkę dla MKS-u Trzebinia/Siersza efektownym uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Marcin Kalinowski.

W pierwszej połowie gracze Karpat Krosno w zasadzie nie stworzyli sobie klarownych sytuacji na gol. Do przerwy krośnieński zespół przegrywał z drużyną z Małopolski 0-1.

"Karpaciarze" doprowadzili do wyrównania kilka minut po zmianie stron. Najpierw na bramkę Kacpra Szymali uderzał Dawid Kuliga, ale golkiper gospodarzy zdołał ten strzał obronić. Przy dobitce Dawida Cempy nie miał jednak do powiedzenia już nic.

Chwilę później okazję na gola dla gości miał Jaromir Skiba. Wtedy uderzył niecelnie, ale jak się później okazało później został bohaterem podkarpackiej drużyny.

W doliczonym czasie gry to właśnie Jaromir Skiba dostał piłkę w polu karnym gospodarzy i uderzeniem po ziemi skierował piłkę do siatki dając wygraną Karpatom Krosno.

1-0 Marcin Kalinowski (9)
1-1 Dawid Cempa (51)
1-2 Jaromir Skiba (90+1)

MKS Trzebinia/Siersza: Szymala - Sawczuk (71. Górka), Ochman, Kalinowski, Stokłosa, Sochacki (67. Sanok), Gawęcki, Majcherczyk, Mizia, Kowalik, Stanek (67. J. Pająk).

Karpaty Krosno: Stępień - Dąbek, Krupa, Kołodziej, Kantor, Skiba, Mordec, Buszta, Kuliga (87. Paszek), Stepankov, Cempa.