2017-03-11 16:32:18

Avia Świdnik - JKS Jarosław 1-1. Patryk Wilk uratował remis w 95. minucie!

Piłkarze JKS-u Jarosław zremisowali na wyjeździe z Avią Świdnik 1-1. Gola na wagę punktu zdobył w 95. minucie Patryk Wilk.

Pojedynek w Świdniku miał bardzo emocjonujacy przebieg. W 46. minucie za sprawą doświadczonego Wojciecha Białka na prowadzenie wyszli gracze Avii Świdnik.

Gospodarze mogli postawić "kropkę nad i" w 78. minucie, bo mieli rzut karny. Uderzenie Wojciecha Białka obronił jednak Andrzej Mikus i w dalszym ciągu było tylko 0-1.

Na gola kibice JKS-u Jarosław czekać musieli do piątej minuty doliczonego czasu gry. Właśnie wtedy piłkę do siatki głową skierował Patryk Wilk ratując punkt dla podkarpackiej drużyny.

1-0 Wojciech Białek (46)
1-1 Patryk Wilk (90+5)

Avia Świdnik: Gieresz - Herda, Mazurek, Maciejewski, Kazubski (71. Jeleniewski), Wołos (37. Skowroński), Orzędowski, Piekarski, Czułowski (46. Bogusz), Dykyyj, Białek (90. Sołdecki).

JKS Jarosław: Mikus - Gliniak, Daszyk, Wilk, Aab, Kaganek, Kłusek, Kycko, Raba, Surmiak, Hass.

Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).
Żółte kartki: Kazubski, Dykyyj - Gliniak.