2017-03-05 18:26:22

sparing: Granica Stubno - Polonia Przemyśl 2-5

Polonia Przemyśl w niebieskich strojach (fot. archiwum)
Czwartoligowa Polonia Przemyśl wygrała w sparingu z Granicą Stubno 5-2.

Grający o ligę niżej gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po golach Michała Grabca i Karola Żocha, ale przemyślanie za każdym razem odpowiadali.

W pierwszej połowie gole dla Polonii Przemyśl strzelili Mateusz Wanat oraz Radosław Adamski i do przerwy był remis.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się już tylko przyjezdni. Bramki dla Polonii zdobyli Paweł Piątek, Kamil Komitek oraz Jakub Głuszko i ostatecznie skończyło się 5-2.

Więcej informacji o tym sparingu znajdziecie na stronie internetowej Granicy Stubno.

GRANICA STUBNO - POLONIA PRZEMYŚL 2-5 (2-2)

2-5 Jakub Głuszko (63)

Trzeba przyznać, że oba zespoły pokazały, że są mocne. Zarówno gospodarze jak i goście. Polonia, w lidze będzie groźnym rywalem - trener Załoga dokonał odpowiednich roszad, co z pewnością będzie skutkować dużą zdobyczą punktową na wiosnę.Widać, że jest atmosfera której nieco brakowało jesienią. Ci ze Stubna w drugiej połowie dokonali trochę roszad - do przerwy byli równorzędnym rywalem, mają dużo młodych zdolnych zawodników co w połączeniu z tymi doświadczonymi nakreśla ich jako bardzo ciekawy zespół.

Z Przemyśla Nie Było Kibiców T 2017-03-05 22:11:54

Polonia ma problem z obroną. Będzie musiał trener chyba grać bo dziura ewidentna. Czasem takie błedy robia ze w lidze wcale tak latwo nie musi byc. No chyba ze bede ze zdwojona sila punktowac z przodu a sila ognia jest. A jak nie to Kucap stanie na stoperze i wąsem bedzie tracał pilke na rożne.

Byli kibice z Przemysla 2017-03-05 23:05:42

Byl na bank starszy Wanat i Jurek rowerzysta. Stubno pierwszy sklad ma solidny powinni dojechac do 4 ligi. A potem tak jak wiekszosc tych co sie zapedzaja na za wysoki dla nich level. W Polonii wyrozniaja sie Adamski, Wanat i Piatek. Reszta gra tak sobie a niektorzy nie graja nic. No i poprawnie zagral stoper chyba ze wschodu. Gdy na boisku pojawil sie Zaloga to obrona przynajmniej miala rece i nogi. Powinien grac w lidze.