http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-26 14:01:02

Reiman wypożyczony do Polonii Bytom

Wojciech Reiman, zawodnik II-ligowej Stali Rzeszów, został wypożyczony na rundę wiosenną do grającej w ekstraklasie Polonii Bytom.
 
Reiman na Śląsku przebywał już od dwóch tygodni. Pojechał z drużyną na obóz do Kleszczowa, a także wystąpił w dwóch sparingach strzelając nawet bramkę. Dziś z nowym zespołem wylatuje do Turcji.
 
– Nie jedziemy tam na wczasy, za to nie będziemy musieli się wreszcie przejmować niską temperaturą – mówił zawodnik dla Gazety Codziennej Nowiny. – Skaczę na głęboką wodę, ale nie mam tremy. Trzeba korzystać z szansy. W drużynie na środku pomocy jest mocna konkurencja, jednak nie mam kompleksów. Łatwo nie będzie, zamierzam pracować z całych sił i udowodnić, że Polonia nie popełniła błędu sprowadzając mnie.
 
Reiman ma 21 lat i jest pomocnikiem. Od początku seniorskiej kariery związany jest ze Stalą Rzeszów. Do Polonii przeszedł na zasadzie wypożyczenia z możliwością pierwokupu.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ZKS 2010-01-26 19:07:05 0 0

POWODZENIA WOJTEK!TYLKO STAL ZKS!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem