http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2017-01-31 19:52:18

Ania Skrzypczyk z Beniaminka Krosno trenuje z VfL Wolfsburg

Ania Skrzypczyk w barwach VfL Wolfsburg.
10-letnia Ania Skrzypczyk, zawodniczka Beniaminka Krosno, trenuje z niemieckim VfL Wolfsburg. To jeden z czołowych klubów jeśli chodzi o kobiecą piłkę w Europie.
 
Ana Skrzypczyk, młoda zawodniczka Beniaminek Girls, uczestniczy w obozie piłkarskim niemieckiego VfL Wolfsburg
 
- Treningi odbywają się na obiektach Vfl Wolbsburg, który jest jednym z czołowych europejskich klubów kobiecej piłki nożnej - mówi Michał Skrzypczyk, tata młodej zawodniczki, który wraz z córką przebywa w Niemczech. - Organizacja jest na najwyższym poziomie. Treningi są monitorowane i analizowane przez sztab szkoleniowy.
 
Trenerką Ani Skrzypczyk jest Viola Odebrecht – Mistrzyni Świata, zdobywczyni Pucharu Ligi Mistrzów, kilkukrotna Mistrzyni Niemiec i zdobywczyni Pucharu Niemiec. W klubie z Wolfsburga występuje też reprezentantka Polski Ewa Pajor.
 
10-letnia Ania Skrzypczyk trenuje w doskonałych warunkach pod okiem różnych trenerow. - Jedni są od motoryki, inni od koordynacji, jeszcze inni od techniki - wylicza tata Ani.
 
Ania Skrzypczyk w 2016 roku wspólnie z koleżankami z drużyny Beniaminek Girls sięgnęła po wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U10 turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
 
- Piłkarskie geny Ania odziedziczyła po dziadku i tacie. Dziadek, Jan Skrzypczyk, to były znakomity piłkarz i trener krośnieńskich Karpat, pierwszy trener reprezentanta Polski Sławomira Peszki - czytamy na stronie Beniaminka Krosno.
 
W Karpatach grał również tata Ani Michał Skrzypczyk, który swoją piłkarską przygodę kontynuował w niemieckich klubach na poziomie III ligi, a obecnie jest ratownikiem medycznym.
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Hehe 2017-02-01 11:37:11 1 1

Pan Kazimierz Zima nie byłby zadowolony ze jednak to nie on byl pierwszym trenerem S. Peszki :)

~anonim 2017-02-01 20:07:04 0 2

rzedszola . robszacun ale na takim portalu rodzice nie powinni promować swoich dzieci !!!!!!!!!!!! skandal, kpina. Mam radę powysyłajcie jeszcze noworodków i dawać na podkarpacielive. Redakcja nie róbcie pi się nie smacznie

Wojtek 2018-01-30 01:38:36 0 0

Cienka jak barszcz nawet do skladu ledwo sie lapie gdzie jest Claudia z beniaminka Krosno ja promujcie a nie ta Anie .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem