2017-01-14 13:30:11

sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Rzemieślnik Pilzno 5-0

Tomasz Tragarz (na zdjęciu) zdobył gola w sparingu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Niestety trafił do własnej bramki... (fot. Adrianna Popkiewicz)
Piłkarze Rzemieślnika Pilzno rozegrali mecz sparingowy z grającą w Ekstraklasie Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Podopiecznie Tomasza Kijowskiego przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpoczęli od sparingu z bardzo mocnym rywalem.

W barwach Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zabrakło wprawdzie kilku zawodników, ale nie można powiedzieć, że Rzemieślnik Pilzno rywalizował z rezerwami.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 15. minucie po samobójczym trafieniu Tomasza Tragarza. Autorem kolejnych dwóch trafień był Dalibor Pleva.

Wynik spotkania na 4-0 dla Niecieczy podwyższył w 72. minucie Samuel Stefanik, który dobił uderzenie Wołodymyra Kowala z rzutu karnego (bramkarz Rzemieślnika Pilzno zdołał obronić pierwszy strzał).

Na dwie minuty przed końcem pojedynku piątą bramkę dla ekipy z Niecieczy strzelił Wołodymyr Kowal.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 5-0 (3-0)

1-0 Tomasz Tragarz (15-samobójcza)
2-0 Dalibor Pleva (35)
3-0 Dalibor Pleva (39)
4-0 Samuel Stefanik (72)
5-0 Wołodymyr Kowal (88)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Baran (30. Trela) - Ziajka, Szarek, Stano, Wróbel - Smuczyński (30. P. Nowak), Pleva, Kupczak, Miroszka (30. Winicki) - Kędziora, D. Nowak. II połowa: Trela (60. Pilarz) - Fryc, Szarek, Stano, Guliherme - Stefanik, Jovanović, Babiarz, Kopeć (65. Stanek), Peda - Koval.