2011-04-02 21:50:00

II liga: Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1-1

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów zremisowali w Elblągu z tamtejszą Olimpią 1-1.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie meczu po strzale Antona Kolosova. Wyrównującą bramkę dla Stali Rzeszów strzelił w 50. minucie Konrad Maca.

OLIMPIA ELBLĄG - STAL RZESZÓW 1-1 (1-0)
Bramki: Kolosov (2) - Maca (50).

Olimpia: Sobański, Czigladze, Sobieraj, Dremluk, Żuraw, Pietroń (55. Szepietowskij), Pietroń,  Lubenow, Hałgas, Jackiewicz (55. Ledieniow), Kolosov (67. Kołodziejski).

Stal: Wietecha, Lebioda, Czarny, Hus, Maciorowski, Serafin (45. Fabianowski), Reiman, Margol (46. Krauze), Prokić, Jędryas (74. Cieślik), Maca (83. Krzysztoń).

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk z Lublina. Żółte kartka: Maca.  Widzów: 1000.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl