2016-11-19 14:17:54

Puchar Polski: Izolator Boguchwała wyeliminował Resovię

Izolator Boguchwała wygrał 2-1 z Resovię w meczu 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski. Zespół z Boguchwały awansował do półfinału.

Piłkarze Izolatora Boguchwała nie byli faworytem tego spotkania, ale postawili trzecioligowcom trudne warunki. Do przerwy podopieczni Andrzeja Szymańskiego wygrywali 1-0 po trafieniu Patryka Zielińskiego.

Od 64. minuty Izolator musiał radzić sobiew w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartką ukarany został Krzysztof Domin.

Resovia do wyrównania zdołała doprowadzić cztery minut przed końcem po rzucie karnym wykonanym przez Bartłomieja Buczka.

Ostatnie słowo, mimo gry w osłabieniu, należało jednak do miejscowych. Gola na wagę awansu zdobył w doliczonym czasie gry Patryk Róg, były zawodnik "Pasiaków". Dzięki tej bramce Izolator Boguchwała jest kolejnym zespołem, który zagra w półfinale okręgowego Pucharu Polski.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - RESOVIA 2-1 (1-0)

1-0 Patryk Zieliński (39)
1-1 Bartłomiej Buczek (86-karny)
2-1 Patryk Róg (90+2)

Szydełko daj sobie już spokuj z trenerką.

życzliwy 2016-11-19 17:38:49

trzeba reagować, jest coraz gorzej. Przypominam wiosnę Karpat w wykonaniu trenera Szydełki. Czas na zmiany.

xyx 2016-11-19 18:34:45

Weźcie pod uwagę Panowie że Izolator ma całkiem niezła pakę także wynik nie jest chyba dużym zaskoczeniem.

do do życzliwy 2016-11-19 18:50:41

nie puści się bo twoja stara mówiła, że jej syfa zostawił. cwaniaku. I ciesz się, strzeliliśmy gola.

Ja 2016-11-19 19:06:17

Izolator pokazał dobry 3 ligowy poziom.szkoda ze taka strata do Wolki

do ja 2016-11-19 20:41:47

Izolator nic nie pokazał. W I połowie zrobił jedna akcję i strzelił bramkę. A drugiej połowie dopiero w samej końcówce pokazał kilka dobrych akcji jak Resovia rzuciła wszystko by wygrać bez dogrywki i to się na niej zemściło. Więc nie przesadzajmy tak z tym poziomem Izolatora

Olaf 2016-11-19 21:08:06

Izolator nic nie pokazał???????????Skoro tak twierdzisz to czemu wygrał hhahahahahahahahah. Aha i życzliwy weź się j******j w łeb matole :)

anonim2 2016-11-19 21:15:09

zarówno Resovia jak i Izolator na pewno ie pokazały pełni swoich umiejetnosci ale zarówno Resovia i Izolator starały się grać w piłkę a murawa,na ktorej było widać jak murawa sie zapada bod nogami chłopaków to i tak wyczyn. Subiektywnie moim zdaniem Izolator oddał wiecej groźniejszych strzałów bo kilka razy Lipa pokazał klasę natomiast Ćwiczak nie miał wiele pracy. jak na tą porę roku i trudna murawę mecz NIEZŁY!

dodam 2016-11-19 22:19:39

Izolacja w dziesiątkę strzeliła gola Resce?

kol 2016-11-20 11:17:02

Świetny sędzia !

izo 2016-11-20 16:51:38

izo grac strata do wolki nie jest duza karpoty zszydelka roztwonily 14 pkt tego nikt nigdy nie pobije [ wyczyn szydelki ]

hhh 2016-11-20 17:36:04

Paradoks - Resovia jak dało się wyczytać w prasie opiera swój skład na młodych chłopakach. Izolator na wypalonych gwiazdach. Obie drużyny zagrały w niemal identycznym skaldzie jak w ostatniej kolejce w lidze. w Resovii dwie zmiany w skaldzie wyjściowym w izolatorze tez dwie. W Resovii w pucharze od początku grał jeden młodzieżowiec (Pałys-Rydzyk) w Izolatorze grało 4 młodzieżowców...

Izo 2016-11-20 19:09:58

Patryk Róg wszedł na 20 minut i zrobił różnicę. Generalnie mecz był szybki i na dobrym poziomie. Niestety do poziomu nie dostroił się sędzia Tomoń z Rzeszowa, który swoimi decyzjami irytował zawodników i ławki obydwu zespołów.