2016-11-13 08:50:21

Wszystkie dzisiejsze mecze w podokręgu Rzeszów odwołane

Wszystkie mecze piłkarskie w podokręgu Rzeszów zaplanowane na niedzielę 13 listopada zostały odwołane z powodu mocnych opadów śniegu.
 
W niedzielę 13 listopada rozegranych miało zostać ok. 40 spotkań rozgrywek podokręgu Rzeszów na szczeblach klasy okręgowej oraz A i B klasy. Wszystkie mecze zostały przełożone.
 
Powodem są oczywiście złe warunki atmosferyczne. W Rzeszowie i okolicach od wczoraj napadało sporo śniegu, który w wielu miejscach uniemożliwia grę.
 
Wszystkie zaplanowane na dziś spotkania zostały przełożone na 20 listopada. Godziny pozostają bez zmian. Jeżeli i wtedy nie uda się ich rozegrać mecze odbędą się dopiero wiosną.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2016-11-13 09:03:36 0 0

20 listopada tez jest kolejka przynajmniej w Rzeszowskiej klasie O

okręgówka 2016-11-13 09:31:17 0 0

na dzisiaj był zaplanowany tylko jeden mecz Sokołów - Strzyżów. za tydzien kolejka leci normalnie a ten dzisiejszy jeszcze tydzien pozniej albo się gdzieś dogadają w tygodniu...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem