2016-11-13 08:57:58

Sokół Nisko zremisował z Rzemieślnikiem Pilzno

Kamil Kołodziej zdobył jedną z dwóch bramek dla Sokoła Nisko (fot. Archiwum)
Zawodnicy Sokoła Nisko podzieli się punktami z Rzemieślnikiem Pilzno w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej. Kibice obu drużyn przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów.

Po 7 minutach gry z prowadzenia cieszyli się przyjezdni. Tomasza Wietechę pokonał Damian Wolański. Jeszcze przed przerwą wyrównał Damian Juda.

Sokół Nisko lepiej zaczął drugą połowę i już w 53. minucie gry było 2-1 dla gospodarzy, bo Patryka Pietraszewskiego pokonał Kamil Kołodziej. Za nieco ponad kwadrans padł gol na 2-2. Do siatki Sokoła trafił Radosław Macnar.

Więcej bramek już nie padło, choć były okazje z obu stron.

0-1 Damian Wolański (9)
1-1 Damian Juda (34)
2-1 Kamil Kołodziej (53)
2-2 Radosłąw Macnar (71)

Sokół Nisko: Wietecha - Dyba (60. Kocój), Maciorowski, Wojtak, Lebioda, Kwiatkowski (70. Stępień), Sudoł, Kołodziej, Woźniak, Tur, Juda.

Rzemieślnik Pilzno: Pietraszewski - Nalepka, Remut, Tragarz, Fryś, Florian (85. Camara), Bańdur, Ślęzak, Barycza, Macnar Wolański (88. Bryk).

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław).
Żółte kartki: Dyba, Stępień – Barycza, Florian.